Реколекції для першокурсників

   

Важливим елементом передання місії Українського Католицького Університету та християнських цінностей є участь усіх наших першокурсників бакалаврських програм у реколекціях – духовних вправах –, які організовує Деканат душпастирських справ УКУ поза межами нашого університету. Так, беручи участь у орієнтаційній сесії для першокурсників, наші нові студенти дізнаються дату виїзду своєї програми, а відповідно у зазначений час відбувають реколекції із одним з духівників університету.

Реколекції першокурсників є триденними – із п’ятниці по неділю – і відбуваються переважно у реколекційному домі Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ «Емаус», що у мальовничому селі Стрілки / Лопушанка або у монастирі святого Йосифа отців Василіян в Брюховичах. Реколекції наших студентів складаються із духовної та відпочинкової частин: Богослужінь, 5 духовних наук, вечірнього перегляду релігійного фільму, прогулянки вздовж річки, волейболу, співів під гітару, вилазкою на місцеві пагорби … Таким чином, наші першокурсники можуть коротко дистанціюватися від інтенсивного навчання в університеті й присвятити цей час для відпочинку душі та тіла.

Ми завжди дуже ласкаво просимо усіх керівників бакалаврських програм УКУ дбати за участь наших студентів у їхніх реколекціях і дякуємо їм за сприяння у комунікації щодо важливості бути разом!!!