Орієнтаційна сесія

 

«Перед початком навчання в УКУ всі нові студенти беруть участь в орієнтаційній сесії, яка допоможе їм краще зрозуміти пріоритети і специфіку навчання в УКУ»

Пам’ятка про цінності та ідентичність Українського католицького університету, с. 2.

Воднораз невід’ємним моментом такого «введення» студентів у спільноту Українського Католицького Університету є їхнє знайомство із працею та служінням священнослужителів та працівників Деканату душпастирських справ УКУ. Це перший дотик наших першокурсників до духовно-історичних глибин повстання нашого університету та заохочення до подальшого плекання християнських цінностей і практик під час свого навчання в УКУ:

«Слава Ісусу Христу!

Дорогий першокурснику/-це Українського Католицького Університету, щиро раді вітати Тебе сьогодні серед нас, серед духівників Твого навчального закладу!

Український Католицький Університет – це не лише чудові навчальні аудиторії, не лише місце зустрічі креативних та цілеспрямованих людей, не лише якісна та антикорупційна освіта, але, насамперед, і велике духовне та інтелектуальне багатство української Церкви і народу. Пропонуємо Тобі саме сьогодні зазирнути у духовний, молитовний, літургійний, сакраментальний та історичний світ нашого, а радше – Твого університету!

Прийми цей день як дар, як заохоту до все більшого духовного зростання, а також до особистої, так і спільної молитви в Українському Католицькому Університеті.

З найщирішими побажаннями та молитвою

працівники Деканату душпастирських справ» 

(Із звернення до першокурсників, 08.09.2021 р.Б.)

    

«Орієнтаційна сесія мені сподобалася в тому плані, що ти знайомишся з людьми з інших факультетів. Зі своїми одногрупниками встигаєш познайомитися впродовж наступних років навчання, а от зі студентами інших факультетів – на орієнтаційній сесії»

(Спогади про орієнтаційну сесію, Богдан, 1 курс, комп’ютерні науки)

«Коли я вступила в УКУ, то мало знала про історію університету, його засновників. А орієнтаційна сесія допомогла мені це пізнати і я утвердилась у думці, що зробила правильний вибір щодо ВУЗу. Особливо сподобалась зустріч з владикою Борисом. Зрозуміла також, що УКУ – це не тільки платформа, щоб розвинути свій розум, а й душу та серце. Як на мене, то це класна комбінація»

(Спогади про орієнтаційну сесію, Дарина, 1 курс, соціологія)