Літургійно-богослужбове життя

«Віра, яка надихала засновників УКУ до творення Університету і допомагала вистояти його студентам і викладачам під час комуністичних переслідувань, знаходить своє органічне вираження у молитві. Божественна Літургія, як звершення євхаристійної жертви Спасителя, та інші форми богослуження є невід’ємною частиною життя нашого Університету. Вони допомагають у практичний спосіб пережити дві фундаментальні зустрічі, до яких покликана кожна віруюча людина – встановлення живих і діяльних стосунків з Богом та творення атмосфери духовної солідарності зі своїми ближніми» (Пам’ятка про засади духовної формації в Українському католицькому університеті: загальні принципи і норми, с. 2.)

 

У святкові дні (Господські і Богородичні свята), що припадають у будний день:

9.00 – УТРЕНЯ

10.00 – ЛІТУРГІЯ

18.00 – ВЕЧІРНЯ

Усі онлайн трансляції богослужінь Ви можете знайти на офіційній Faceook сторінці Деканату душпастирських справ.

З 10 червня, ми розпочинаємо ремонтні роботи у храмі Святої Софії – Премудрості Божої. Тому усі богослужіння надалі служитимуться у нижньому храмі Святого Климентія Папи Римського, що по вул. Козельницька, № 4.

Богослужіння Різдва / Богоявлення / Страсної та Світлої седмиці / Воскресіння ГНІХ мають окремі розклади. З огляду на це просимо слідкувати за загальноуніверситетською електронною розсилкою та дошками оголошень при храмах та каплицях УКУ.

 

Про історію храмів та каплиць УКУ