Духовно-формаційний день для працівників

Впродовж останніх трьох років Деканат душпастирських справ УКУ запрошує наших працівників взяти участь у одному із чотирьох запропонованих днів-зустрічей із духівниками, у яких ми глибше застановляємося над євангельськими сюжетами і які називаємо духовно-формаційними днями для працівників УКУ. Днем духовно-формаційних днів є вибрано середу, саме тоді, коли уся наша спільнота є запрошеною до спільного моління на Загальноуніверситетській Літургії.

Духовно-формаційні дні для працівників УКУ є спробою minimum minimorum досягнути кожного працівника нашого університету та поспілкуватися із ним духовно у вибраний ж ним день, а водночас поділитися із ним радістю Євангелія. Тому, ласкаво запрошуємо і чекаємо кожного із Вас на Загальноуніверситетській Літургії, кавуванні, спілкуванні, взаємному збагаченні один одним …

«Слава Ісусу Христу!

Дорогі працівники нашого університету,

звертаємося до Вас із запрошенням та закликом і цьогоріч взяти участь у формаційному дні для працівників УКУ.

У минулому навчальному році ми разом шукали відповідь на Євангельське запитання "А хто є мій ближній?" Ми маємо різний досвід співжиття та співпраці з нашими ближніми. Тому, цього року з допомогою співробітників Інституту психічного здоров'я УКУ та Духовно-пасторального відділу УКУ ми хотіли б відповісти на запитання "Скільки разів я маю прощати?"

Просимо Вас зареєструватися на одну із запропонованих нижче дат та у відповідний день взяти участь у даній програмі:

13:30 - Загальноуніверситетська Літургія (храм св. Софії - Премудрості Божої)

14:45 - Кавування (хол Центру ім. Андрея Шептицького)

15:20 - 17:00 - Біблійно-психологічна дискусія: "Скільки разів я маю прощати?" (Паркова аудиторія)

Уклінно просимо якнайшвидше здійснити свій вибір щодо Вашої присутності та внести вибрану Вами дату до свого календаря, оскільки кількість осіб на кожній із зустрічей є обмеженою до 130 осіб!!!!!!!

З найщирішими побажаннями та молитвами

Духовно-пасторальний відділ УКУ»

(Із запрошення для працівників УКУ 2019/2020)

Дати проведення духовно-формаційних днів для працівників УКУ в 2019/2020 навчальному році:

  • 13 листопада 2019
  • 20 листопада 2019
  • 11 березня 2020
  • 18 березня 2020