Благодійна акція «Вифлеємська гостина»

Щороку, 6 січня, у Надвечір’я Різдва Христового в стінах Українського католицького університету деканат душпастирських справ  організовує благодійну ініціативу – «Вифлеємська гостина» – Святвечір для людей у потребі. 

Таку ініціативу запровадив ще митрополит Андрей Шептицький, який у стінах Богословської академії щороку, напередодні різдвяних свят, роздавав подарунки для людей у потребі, серед яких були не лише християни, а й зокрема єврейські діти. Український католицький університет після відновлення своєї діяльності в Україні підтримує цю традицію протягом останніх 26-ти років.

Аби самотні люди змогли відчути атмосферу Різдва, організатори просять підтримати акцію, долучившись до збору коштів та стати волонтерами.

Пожертви можна переказувати на картку 4441 1144 2563 3045 (Роман Хмизюк, референт деканату з душпастирських справ)

Ціль – збірки 60 тис. грн. Завдяки цим пожертвам, ми зможемо пригостити Різдвяною вечерею щонайменше 150 осіб у трапезній УКУ, а також привезти страви для Святої вечері пацієнтам Обласної клінічної психіатричної лікарні.

Тривалий час Святвечір для безхатченків, нужденних та одиноких людей відбувався в одному із корпусів УКУ на вулиці Хуторівка, однак і цього разу, задля дотримання усіх карантинних норм, організатори перенесли гостину в корпус на вулиці Козельницької (Трапезна УКУ). Розпочнеться святкування 6 січня о 13.00 годині зі святкового богослужіння в університетському храмі святої Софії – Премудрості Божої.

За деталями звертайтеся за телефоном  +380983124296 (Роман Хмизюк)